Спонсори

Протокол Кубка УРСР з атлетизму 7-8 квітня 1990р. м Львів

Прізвищe, ім'я
Місто
Місце
Чоловіки
до 65 кг
Євдощенко Віталій
Сурмяк Роман
Лисий Володимир
Мальневський Ігор
Гусев Іван
Одеса
Львів
Львів
Вл. Волинський
Дніпропетровськ
1
2
3
4
5

до 70 кг
Жур Олег
Отрох Сергій
Майданченко Сергій
Баришев Ігор
Назаренко Віктор
Сазонов Генадій
Блонарович Веніамін
Деркач Стефан
Мячиков Едуард
Швец Орест
Лобунський Євгеній
Снігов Юрій
Одеса
Київ
Черкаси
Суми
Дніпропетровськ
Львів
Львів
Львів
Севастополь
Львів
Херсон
Бровари
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

до 80 кг
Могилев Валерій
Мендак Генадій
Хассай Дмитро
Колядюк Олександр
Передера Вячеслав
Мелих Іван
Душевський Олег
Дерн Генадій
Семянистий Павло
Леонтюк Анатолій
Возний Олег
Гузь Ігор
Кутаісов Іван
Солан Борис
Василенко Ігор
Черкаси
Запоріжжя
Запоріжжя
Львів
Черкаси
Тернопіль
Суми
Херсон
Хмельницький
Вінниця
Львів
Антрацит
Сімферополь
Тернопіль
Івано-Франківськ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

до 90 кг
Схоляхо Володимир
Копейко Генадій
Ковальчук Леонід
Волик Генадій
Шишанов Сергій
Гаркуша Андрій
Шевченко Олександр
Лукчук Ігор
Дем'яненко Костянтин
Стрипай Ємерих
Шевчук Володимир
Гузь Ігор
Рябуха Юрій
Запоріжжя
Черкаси
Біла Церква
Ворошиловогр. обл.
Львів
Ворошиловогр. обл.
Черкаси
Львів
Київ
Ужгород
Хмельницький
Херсон
Севастополь
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

понад 90 кг
Луцак Валерій
Митришин Вадим
Муковнін Валерій
Сорокопуд Василь
Кирсанов Євгеній
Волошин Олег
Суббота Ігор
Блюмкін Олександр
Побер Ігор
Баран Роман
Київ
Севастополь
Ворошиловогр. обл.
Черкаси
Вл. Волинський
Хмельницький
Вінниця
Черкаси
Тернопіль
Хмельницький
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Жінки
до 52 кг
Сидоренко Наталія
Соболенко Наталія
Александрович Ольга
Мальцева Тетяна
Кудря Вікторія
Масик Галина
Харків
Черкаси
Севередонецьк
Севастополь
Львів
Івано-Франківськ
1
2
3
4
5
6

до 57 кг
Власова Людмила
Чепурнова Галина
Кравченко Марія
Єременко Світлана
Соломаха Наталія
Черноус Наталія
Запоріжжя
Харків
Северодонецьк
Херсон
Львів
Чернівці
1
2
3
4
5
6

понад 57 кг
Іоненко Тетяна
Явнікова Раіса
Фролкіна Ірина
Крамаренко Ірина
Карпінська Алла
Харків
Харків
Севастополь
Северодонецьк
Київ
1
2
3
4
5
 
Абсолютний переможець - Луцак Валерій (м.Киїів)
Абсолютна переможниця - Іоненко Тетяна (м.Харків)
 
Головний суддя: Беспаленко В.І.
Головний секретар: Лопотун А.Г.
e-mail: info@lkl.org.ua тел.: +38 (050) *70*6*3
Партнери