Спонсори

"Кубок Лева" 2004

Львів завжди намагався зустріти спортсменів гостинно, з максимальною турботою про них. Хотілося б, і в цей раз, «Кубку Лева» 2004 р. зробити свято. Керівництво розважального нічного клубу «Міленіум» пішло нам не тільки на зустріч, але й взяло на себе «левову частку» генерального спонсора. Особливу участь в організації змагань прийняв Відділ спорту і молоді львівської Міської Ради і Управління з питань фізичної культури і спорту Облдержадміністрації.

Львівська федерація бодібілдингу

Заснована: в 2002 році
Президент обласної федерації: Богданов Володимир Миколайович
Турніри і чемпіонати: міжнародний турнір «Кубок Лева» (2004)

Змаганнями керували: головний суддя Ігор Лукачук і головний секретар Олесандр Кузнєцов. В категорії 70 кг. лідирував Владислав Мажара (Дніпропетровськ). Потішила глядача і категорія 80 кг, в якій чемпіоном став Віталій Гречухов. Радісно львів’яни зустріли на сцені Олександра Білоуса. Він з великим відривом від суперників переміг в категорії 90 кг. чемпіон Естонії Кійвікас Отт переміг у Сергія Котунова з Харкова, але не зміг перемогти Василя Ремізова (95 кг). Улюбленець львівської публіки Анатолій Кудлай попав в одну категорію із своїм земляком Богданом Кравченком і в завзятій боротьбі став переможцем в категорії 100 кг. Олександр Білоус проявив себе істинним чемпіоном і став абсолютним переможцем турніру.
Серед сеньйорів, безперечним чемпіоном став Єфім Друбецький з Дніпропетровська. Представниця прекрасної половини киянка Маргарита Белінська з мінімальним відривом в балах отримала перемогу в класі фітнес.
Із захопленням вітали в класі «боді» Ірину Петренко. Вона і стала чемпіонкою в «open» категорії.
Турнір став справжнім спортивним святом, який подарував учасникам не тільки перемоги, але й нових друзів. На наступний день біля готелю «Львів» учасників та гостей чекав автобус з екскурсоводом – заслуга спонсора – туристичної агенції «Касабланка». Приємно було відчувати тепло та щирість наших гостей.